^Back To Top

Fotografia to moja pasja

Referencje

Karolina i Szymon

"Marta-profesjonalistka!!!!!!

Piękne ujęcia,które zachwycają każdego !!! Swoją wyobraźnią nakreślała nam pozycje i sposób wyrażania SIEBIE w naszych zdjęciach:) W porównaniu do innych fotografów stawia na naturalność i swobodę:)

Uchwycony każdy moment tych niezwykłych emocji jakie nam wtedy towarzyszyły pozwalają, że za każdym razem gdy je oglądamy łza się w oku kręci:)"

 

Agnieszka i Krzysztof

"Martuś! Nie ma takich słów które wyraziłyby naszą wdzięczność za cudowne zdjęcia jakie dla nas zrobiłaś. Dostarczają nam i naszym bliskim mnóstwo radości i wzruszeń. Wybór Ciebie to była najlepsza decyzja w naszym życiu. Dziękujemy Tobie za Wszystko. Za każdym razem gdy oglądamy zdjęcia kręci się łezka w oku. Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu."

 

 

Monika:

"Niesamowitą przyjemnością jest oglądać wspaniałe zdjęcia, które budować będą nasze wspomnienia. Trafne kadry, piękne ujęcia i uchwycenie nieuchwytnego ;) Współpraca z p. Martą była rewelacyjna, podobnie jak są Jej dzieła. Była z nami, ale jej obecność nie rzucała się w oczy, zaś momenty, jakie zobaczyła utrwaliła aparatem. Serdecznie dziękujemy za udaną współpracę i polecamy p. Martę każdemu, kto pragnie fotografa - pasjonatę ;)"

 

Paulina i Jarek:

"Nie ma się co rozpisywać – po prostu świetny fotograf! :) Mamy fantastyczne zdjęcia, dzięki którym powracamy z miłą chęcią do dnia ślubu. Świetnie wykonane zdjęcia wzruszają, tworzą magiczny klimat, wszystko ma dużo smaku, artystyczny wyraz i bardzo dobrą jakość. Szczerze polecamy i dziękujemy!"

 

 

Weronika i Wiktoria:

"Spotkanie czterech serc w ciałach dwóch kobiet... Magiczny czas oczekiwania na Cud Narodzin... W takiej scenerii powstaje nieśmiertelna forma wspomnień, dzieło Marty - fotografia. To Ona dostrzegła, pokazała i uchwyciła to, czego nikt by nie zobaczył. Artystycznym patrzeniem pozostawiła ślad na papierze wywierający wrażenie, pełen emocji, prawdy i piękna. Zatrzymała czas w obliczu ulotnej rzeczywistości... Pozostaje pogratulować Jej wewnętrznego Dobra, dzięki któremu powstają wizje malowane obiektywem - fotografie! Dziękujemy... Weronika i Wiktoria"

 

Aleksandra i Jacek:

"Marta jest totalnym przeciwieństwem szablonowego i komputerowego fotografa, których w dzisiejszych czasach na rynku jest pełno. Profesjonalne podejście do klienta, elastyczność , pełna akceptacja i zrozumienie naszej wizji to cechy z jakimi spotkaliśmy się podczas współpracy z Martą. Zdjęcia piękne pod względem artystycznym i technicznym. Marta dzięki talentowi uwieczniła takie momenty na które ja nie zwracałam uwagi w tym dniu. Na zdjęciach widać uczucia i emocje, a nie pozowanie do obiektywu. Intuicyjnie pojawiała się w miejscach w których była potrzebna. Dzięki niej mamy idealnie uwiecznione to wyjątkowe wydarzenie. Z całym sercem polecam Marty usługi każdemu."

 

Anna i Piotr:

"Marta jest osobą z pasją. Widać to w każdym jej zdjęciu. Dzięki wyjątkowemu spojrzeniu na świat potrafi odkryć w nim to czego zwykle nie dostrzegamy. W dzisiejszym zabieganym świecie potrzebujemy czasem zatrzymać się choć na chwilę i spojrzeć na szarość codzienności trochę inaczej - np. przez obiektyw Marty:-) Marta towarzyszyła nam w najważniejszym dla nas dniu - dniu naszego ślubu. Była z nami w czasie przygotowań, w czasie gdy rodzice udzielali nam swojego błogosławieństwa i podczas ślubu w kościele. Nasza sesja ślubna to również dzieło Marty. W czasie sesji wykazała się kreatywnością i pomysłowością. Była również otwarta na nasze pomysły i propozycje. Bardzo mile wspominamy naszą współprace. Marta pomogła nam zatrzymać te wspaniałe chwile, a do albumu ze zdjęciami, które zrobiła nam Marta,  będziemy wracać jeszcze nie raz. Serdecznie polecamy:-)"

Monika:

"Aby zostać fotografem nie wystarczy mieć aparat w ręku i robić zdjęcia. Dobry fotograf to artysta, który potrafi uchwycić nawet najzwyklejszy element, najnormalniejsze czynności w taki sposób, że jego dzieło wzbudza zainteresowanie i zachwyt, że to co robi jest sztuką, że jest czymś wyjątkowym i ma swój niepowtarzalny charakter. Marta jest osobą, która niepodważalnie robi to z pasją, potrafi to robić i lubi. Każde jej zdjęcie posiada swoją własną historię. To zatrzymanie chwili w najlepszym możliwym momencie. To wspomnienia, które pozostaną już na zawsze. Podczas każdej sesji czuje się bijące od niej ciepło, które sprawia, że wszelkie skrępowanie czy niepewność natychmiast znika. Jest osobą otwartą na wszelkie wymagania modelki (często niemałe), w upale i w mrozie, na górze i w dolinie, jest zawsze zwarta i gotowa do tworzenia sztuki! Oby cały czas podążała tą drogą, a osiągnie naprawdę wiele ze swoją miłością do fotografii i zaangażowaniem."

Ania:

"Marta potrafi uchwycić niepowtarzalną chwilę. Dzięki temu wiele wspaniałych momentów zostaje na długo w pamięci. Poprzez zdjęcia ukazuje swoje spojrzenie na świat. Często zaskakuje ujęciem tematu, niebanalnym kadrem. Potrafi w charakterystyczny dla siebie sposób pokazać, że zwykłe codzienne życie kryje coś ciekawego trzeba tylko dostrzec i wydobyć te drobne detale. Zdarzenia i ludzie czasem przedstawieni są z "przymrużeniem oka", ale zawsze taktownie i z wyczuciem. Lubię naturalność, prostotę i harmonię, jakimi odznaczają się zdjęcia Marty. Mają one swój klimat. To, co dla mnie najważniejsze, to przyjemność i radość, jaką daje ich oglądanie. Zawsze czekam z niecierpliwością na nowe."

 

Weronika:

"Miałam okazję poznać Panią Martę jako wspaniałego fotografa, fotografa z umiejętnościami, ale przede wszystkim z ogromną pasją. Zdjęcia Pani Marty mają 'duszę', są odzwierciedleniem nieprzeciętnego talentu. Muszę przyznać, że współpraca z Panią M. to czysta przyjemność! Pani fotograf to osoba życzliwa, pogodna, spełniająca oczekiwania innych. Doskonale potrafi uwiecznić, to co piękne i ulotne- chwilę."

 


Emilia:

''Dobry fotograf myśli o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Sekretem jest czystość umysłu. Nie może działać szybko. Model musi zapomnieć o obecności artysty, a gdy już to się stanie należy działać sprawnie, aby stworzyć dzieło sztuki. Jeśli tą definicję całkowicie przypiszemy do osób wędrujących przez życie z aparatem w ręce to uważam, iż Marta Bielawska stanowi doskonały przykład na jej poparcie. Jest to młoda, ambitna i otwarta na wszelkie pomysły artystka. W jej przypadku to słowo nie zostało użyte nad wyraz. Nasza współpraca zaczęła się od dość odważnych zdjęć- aktów. Była to niesamowita przygoda. Nie tylko podeszła do tej sprawy profesjonalnie, ale także zostawiła dla mnie wolną przestrzeń na indywidualne pomysły. Sama jestem dość otwartą osobą, ale z czystym sercem mogę stwierdzić, iż mimo nagości nie czułam skrępowania z jej strony. Patrzyła na mnie wyłącznie obiektywem, dostrzegając nie tyle ciało, co podstawę artystyczną do stworzenia ciekawych prac. Te kilka godzin pozowania i odkrywania siebie, udowodniły mi jak wspaniałym cudem może być człowiek. Wszystko zależy wyłącznie od perspektywy z jakiej się spojrzy. Dostrzegła wiele ciekawych elementów, które odpowiednio zestawione, ujęte były warte uwiecznienia. Jej świeżość, podejście do pracy i ambicje budzą we mnie podziw i chęć dalszej współpracy. Mam nadzieję, że nadal będzie podążać tą drogą, rozwijać się. Wiem, iż dla Marty fotografowanie nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób jej życia. Dziękuję jej za napełnienie mnie nowym doświadczeniem, dzięki jej propozycji zmieniłam nastawienie do siebie i zrozumiałam, że najpiękniejszy człowiek to taki, który jest najbardziej naturalny."

 

Copyright © 2013. SoSassy  Rights Reserved.